THE BASIC PRINCIPLES OF پیشگیری از دیابت

The Basic Principles Of پیشگیری از دیابت

The Basic Principles Of پیشگیری از دیابت

Blog Article

علائم عفونت دندان چیست؟ سریع ترین راه درمان عفونت دندان در منزل

به صورت کلی در هر سن و سالی که قرار دارید بهتر است حواستان به قند خون و همچنین کربوهیدرات مصرفی باشد زیرا ممکن است آسیب جدی را به بدن خود وارد نمایید؛ متشکریم که تا انتهای این مقاله از مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز همراه ما بودید.

هدف شما این است که بیشترین قسمت از وعده غذایی شما سبزیجات غیر نشاسته ای باشد. اگر غذایی نمی خورید که کاملاً در هر قسمت از بشقاب شما (مانند سوپ یا پیتزا) متناسب باشد، سعی کنید از دو دسته دیگر، وعده های کوچک تری را در نظر بگیرید.

راه های مختلفی وجود دارد که می توانید قند خون خود را از طریق رژیم غذایی مدیریت کنید و سطح قند خون خود را تا حد امکان ثابت نگه دارید.

خوردن ماست معمولی به صورت روزانه می‌تواند خطر ابتلا به دیابت نوع دوم را کاهش دهد. تحقیقات نشان داده‌اند که ماست می‌تواند تنها محصول لبنی باشد که باعث کاهش قند خون و خطر ابتلا به این بیماری می‌شود. همچنین به نظر نمی‌رسد که سایر محصولات لبنی خطر ابتلا به دیابت را افزایش دهند. البته محققان هنوز مطمئن نیستند که چرا ماست خطر ابتلا به دیابت نوع دوم را کم می‌کند.

وقت بخیربنده ۳۴ سالمه با قد ۱۶۴ و وزن حدود ۵۶ اما حدود دوسال کمی به وزنم اضافه شد و بالای شصت رفت و پهلو در آورده بودم و به شدت خسته و کسل بودم و معده م اوضاع بدی داشت به طوری که احساس می کردم پر از مواد لزجه و خلط پشت حلق هم همینطور و مدام فشارم پایین بود نه یا ده روی هفت، نمی تونستم نفس عمیق بکشم و خواب شبم بهم ریخته بود هر بارم به پزشک مراجعه کردم یه سی تی اسکن ریه می نوشتن و بعدم می گفتن کرونا نیست خداروشکر تا اینکه بعد یکسال پزشکی برام آزمایش خون نوشتن و معلوم شد قند خونم ۱۱۳ هست البته بیماری افت قند خون شب قبلش حدود چهل دقیقه پیاده روی داشتم.

دیابت نوع یک در اثر واکنش خود ایمنی به سلولهای پانکراس ایجاد می شود و انتقال ژنتیکی ندارد. البته برخی از ژنها هستند که می توانند فرزندان فرد دیابتی را مستعد بروز این واکنش نمایند ولی نقش ژنتیک در ایجاد دیابت نوع یک ، نامعلوم و قابل چشم پوشی است.

افرادی که سابقه افت قند خون و سطوح پایین گلوکز خون دارند

پایین آوردن قند خون ، چیزهایی که قند خون را پایین می اورد ، پایین آوردن قند خون بالا ، پایین آوردن قند ، پایین آورنده قند خون

شما هم به ۱۵۰ هزار نفر عضو خبرنامه پزشکی درمانکده بپیوندید

برش های گوشت گاو بدون چربی مانند سردست، گردن، فیله و راسته

در حال حاضر نیز در این زمینه تحقیق و مطالعه می‌کنم و مطلب می‌نویسم. سلامت مادر و کودک، روانشناسی و بیماری‌های زنان مهم‌ترین حوزه‌هایی هستند که در آن‌ها فعالیت دارم.

دیدگاه خود را بنویسید. نام و نام خانوادگی پست الکترونیک آدرس وب‌سایت ارسال دیدگاه ارسال پاسخ انصراف کمی صبر کنید... قلب من

بزرگترین بخش را با سبزیجات غیر نشاسته ای پر کنید تا مطمئن شوید که ترکیبی سالم از غذاهایی که فیبر، ویتامین و مواد معدنی را تامین می کنند، دریافت می کنید. 

Report this page